S pribúdajúcimi slnečnými lúčmi sa zobudila nielen príroda, ale ožil aj literárno-dramatický odbor ZUŠ a jeho divadelné štúdio dospelých pod vedením pani učiteľky Kataríny Kováčikovej.

Po niekoľkomesačnej tvrdej práci sa 8. apríla o 19.00 hodine v DK uskutočnila dlho očakávaná premiéra divadelnej hry amerického autora Neila Simona „BOSÉ NOHY V PARKU.“ Táto komédia priniesla veselý i vážny pohľad na svet, na radosti i starosti mladomanželov v novom byte s deravou strechou, konfrontovala názory staršej generácie a skončila sa pekným happyendom – láska prekoná všetky prekážky. Pätica hercov : Zuzka Špircová, Jozef Gavlák, Marián Kándrik, Katarína Kováčiková a Róbert Zboja, dokázala divákov na celých 100 minút nenásilne vtiahnuť do diania na javisku.

Ďakujeme všetkým hercom za ich herecké výkony, režisérke Kataríne Kováčikovej za naštudovanie hry a za vedenie žiakov, z ktorých sa po 6 rokoch vytrvalej a usilovnej práce stali pod vedením pani učiteľky uznávaní divadelníci. Poďakovanie patrí aj pánovi Stanislavovi Bačovi za výrobu scény a riaditeľovi DK p. Jurajovi Čierňavovi za poskytnutie priestorov. Vyspelí kysuckí diváci tiež prispeli k tomu, že sa premiéra podarila.

Tešíme sa na reprízu!


Premiéra divadelnej hry „ BOSÉ NOHY V PARKU “ Premiéra divadelnej hry „ BOSÉ NOHY V PARKU “ Premiéra divadelnej hry „ BOSÉ NOHY V PARKU “ Premiéra divadelnej hry „ BOSÉ NOHY V PARKU “ Premiéra divadelnej hry „ BOSÉ NOHY V PARKU “ Premiéra divadelnej hry „ BOSÉ NOHY V PARKU “